Pokud jste k nám přišli z e-shopu www.velikostiXXL.cz, tak jste tu správně. Jsme to my! Přebíráme veškerou agendu zrušeného e-shopu www.velikostiXXL.cz

Postup při výměně/vrácení zboží

Děláme vše proto, abyste byli s naším zbožím spokojeni (měříme a uvádíme rozměry u každého nabízeného kusu oblečení, doporučujeme způsob použití, apod.), ale i přesto je v pořádku, když se Vám zboží nelíbí nebo nepadne, nebo si prostě jeho koupi rozmyslíte, nám ho vrátit.
Pokud se tak již rozhodnete, prosíme Vás o tyto 3 kroky, které Vám i nám pomohou mít celý proces vrácení (nebo i výměny) pod kontrolou:

1. dejte nám o záměru vědět - ideálně emailem na obchod@NemamCoNaSebe.cz nebo nám zavolejte nebo pošlete SMS na 773 665 707  nebo 603 519 721

2. pošlete nám zboží doporučeně zpět na adresu provozovny: Antonína Kaliny 1000, 280 02 Kolín V

3. napište nám číslo účtu, kam Vám můžeme vrátit peníze.

Pokud chcete zboží vyměnit za jiné, prosíme Vás namísto kroku 1, udělejte novou objednávku, aby se Vám zboží zatím nevyprodalo a abychom Vám neposlali něco jiného než chcete. Do poznámky k objednávce uveďte, že "vracíte zboží XY a toto žádáte místo něj...". V reakci na objednávku Vám navrhneme další kroky podle způsobu vyrovnání případných doplatků/přeplatků.